Kochamy Babcię i Dziadka

21 stycznia nasza szkoła gościła babcie i dziadków naszych najmłodszych uczniów klas 0 - III. Na zorganizowaną przez wnuki uroczystość przybyło ponad stu seniorów.

Przybyłych gości przywitał dyrektor naszej szkoły Maciej Jakubowski, a następnie swój bogaty program artystyczny zaprezentowali uczniowie poszczególnych klas. W wykonanych wierszach i piosenkach dzieci opowiadały o miłości, wdzięczności i przywiązaniu do swoich kochanych dziadków. Przygotowały też pokazy taneczne oraz przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek" według scenariusza patronki naszej szkoły Wandy Chotomskiej. Uroczystość uświetnił występ dyrektora Macieja Jakubowskiego i uczennicy Marty Zabrockiej, którzy wspólnie zaśpiewali piosenkę Feliz Navidad.

Na zakończenie wszystkie wnuczęta zaśpiewały swoim dziadkom Sto lat oraz wręczyły osobiście wykonane laurki. /G.W./