Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zajęcia dodatkowe

Nauczyciel

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Abramczuk Aleksandra

 

 

 

 

 

Alichniewicz Sonia

 

 

 

 

 

Byszewska Bogumiła

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania

11.05 – 11.50

Terapia ruchowa

11.05 – 12.05

Terapia ruchowa

11.05 – 12.05

 

Cieplińska Aleksandra

 

Koło dydaktyczno – wyrównawcze dla klasy 8

12.05 – 12.50

 

 

 

Czapiewska Monika

 

 

 

 

 

Friede Paweł

 

 

 

 

 

Głyżewska Agnieszka

 

 

 

Koło dla klas 8 przygotowujące do egzaminu z j. polskiego

12.55 – 13.40

Koło „Polski da się lubić” dla klasy 6

11.05 – 11.50

Gólcz Milena

 

 

 

 

 

Holc-Myszka Agnieszka

 

 

 

 

 

Kornatowski Robert

 

 

 

 

 

Kozłowska Anna

Koło wspomagające z języka angielskiego dla klasy 8

12.55 – 13.40

 

 

 

 

Krawczykiewicz Justyna

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania biologiczno – przyrodnicze kl. 7A

12.55 – 13.40

Zajęcia rozwijające zainteresowania biologiczno – przyrodnicze kl. 7B

13.45 – 14.30

 

 

 

Kropidłowska Maria

 

 

 

 

 

Lamczyk Hanna

 

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

11.05 – 11.50

Zajęcia rozwijające czytelnictwo

11.05 – 11.50

 

Michalak-Kimel Maria

 

Rewalidacja

14.30 – 15.40

Terapia pedagogiczna

14.35 – 15.30

Rewalidacja

13.45 – 14.35

 

Terapia pedagogiczna

14.35 – 15.30

Terapia pedagogiczna

14.35 – 15.30

Molasy Ewa

Rewalidacja

12.00 – 13.00

 

Rewalidacja

11.55 – 12.55

13.00 – 14.00

 

Rewalidacja

11.55 – 12.55

13.00 – 14.00

 

Rewalidacja

11.00 – 12.00

Zajęcia rozwijające

11.05 – 11.50

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

11.05 – 11.50

Nowicka Dagmara

 

 

 

 

 

Pawlak Sylwia

 

 

 

 

 

Piekarska Katarzyna

 

 

 

 

 

Remus Kamila

 

 

 

 

 

Rymon Lipińska Joanna

 

 

 

 

 

Synak Piotr

 

 

 

 

 

Szczęsna Barbara

 

 

 

 

 

Śledź Renata

 

 

 

 

 

Turowska Laura

 

 

 

 

 

Wegners Monika

 

 

 

 

 

Werra Grażyna

 

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

11.05 – 11.50

Koło plastyczne

11.05 – 11.50

 

Wielewicki Marek

 

 

 

 

SKS klasa 8

12.55 – 13.40

 

Data dodania: 2018-09-27 08:30:45
Data edycji: 2022-09-21 14:53:40
Ilość wyświetleń: 1800

Źle zbudowany dom można rozebrać i zbudować od nowa, ale źle wychowanego człowieka nie da się wychować drugi raz

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook