W Szkole Podstawowej w Pawłowie działa biblioteka szkolna.
Bibliotekę prowadzi nauczyciel bibliotekarz, pani Sonia Alichniewicz.

Biblioteka otwarta jest pięć dni w tygodniu:

poniedziałek 8:00 – 14:00

wtorek 8:00 – 11:00

środa 8:00 – 14:00

czwartek 8:00 – 9:00

piątek 8:00 – 13:00

Ze zbiorów biblioteki mogą korzystać wszyscy uczniowie naszej szkoły, zespołów przedszkolnych i klas I-VIII.

W bibliotece znajduje się Centrum Biblioteczne, składające się z 2 stanowisk komputerowych, z którego mogą korzystać wszyscy chętni uczniowie po skończonych lekcjach.

Pod opieką pani Soni Alichniewicz działa Aktyw biblioteczny, który pomaga w wielu działaniach biblioteki.

Obecnie wdrażany jest elektroniczny program udostępniania zbiorów e-biblio. Część książek została wpisana do systemu. Uczniowie wypożyczają już kiążki elektronicznie. Stan konta i katalog wpisanych zbiorów można obserwować przez dziennik elektroniczny naszej szkoły.

Data dodania: 2018-09-27 08:43:10
Data edycji: 2021-09-16 19:32:36