Wycieczka do Ścierniska - do Wioski Świętego Mikołaja

17 grudnia 2019r. dzieci z oddziałów przedszklnych oraz klas I-III wybrały się na wycieczkę do Ścierniska – łącznie 96 osób. Ich celem była Wioska Mikołaja. Na miejscu na uczniów czekało wiele atrakcji: pieczenie i dekorowanie pierników, pisanie listów do św. Mikołaja, podziwianie zaprzęgu św. Mikołaja, karmienie zwierząt, dekoracja bombek i najważniejsze – spotkanie ze św. Mikołajem i pasowanie na jego pomocnika. Dzieciom cały czas towarzyszyły elfy, które dbały o dobry nastrój i świetną zabawę.  Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały elfy szkolne, czyli nauczyciele: Sylwia Pawlak, Hanna Lamczyk, Ewa Molasy, Grażyna Werra, Sonia Alichniewicz i Aleksandra Abramczuk. Pomocną dłoń podały również nasze dobre wróżki, czyli mamy, a nawet babcia, które pomogły przy opiece nad najmłodszymi uczestnikami wycieczki.

Data dodania: 2019-12-20 21:43:45
Data edycji: 2019-12-20 21:53:51