20 września - Dzień Przedszkolaka - Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

20 września - Dzień Przedszkolaka

"Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego aż po straszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!"

20 wrzeÅ›nia  to dzieÅ„ ważny dla wszystkich przedszkolaków w caÅ‚ej Polsce, bowiem Sejm przyjÄ…Å‚ uchwaÅ‚Ä™ ustanawiajÄ…cÄ… ten dzieÅ„ Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. ÅšwiÄ™to zostaÅ‚o ustanowione, by podkreÅ›lić wagÄ™ edukacji przedszkolnej w rozwoju edukacji dzieci i ma przyczynić siÄ™ do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Z okazji tego wyjÄ…tkowego Å›wiÄ™ta, przedszkolaki zostaÅ‚y zaproszone do wspólnej zabawy.

Data dodania: 2023-09-21 12:38:09
Data edycji: 2023-09-21 12:45:01