Andrzejki w klasie pierwszej!

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

Dnia 30 listopada klasa pierwsza obchodziła swoje Andrzejki. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii.

Uczniowie mogli wyczytać z wróżb  jaki zawód zdobędą w przyszłości, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, nie zabrakło również tradycyjnej wróżby z butów.

Zabawę uświetniły przeboje muzyczne, do których rytmów  tańczyły i bawiły się dzieci oraz wspólny poczęstunek. Radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają na kolejny  taki dzień!

Data dodania: 2022-12-02 19:12:00
Data edycji: 2022-12-02 19:58:38