Bajkowa wyprawa w przedszkolu!

W lutym 2023 roku oddział przedszkolny Oc  przystąpił do udziału  w  ogólnopolskim  projekcie edukacyjnym   "Bajkowa Wyprawa".

Celem tego projektu było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, wprowadzenie dzieci w świat literatury dziecięcej,  kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno.                                                                                                                                                                                                                                                                                               W ramach projektu  nasze przedszkolaki, korzystając z pozycji książkowych znajdujących się w szkolnej bibliotece  cyklicznie  poznawały  treść  siedmiu  klasycznych  bajek: "Kot w butach", "Trzy świnki", " Kopciuszek", "Śnieżka", "Czerwony Kapturek", "Złota Rybka", "Calineczka".   Była to  również świetna okazja  do rozwijania   szeregu  różnych zdolności i umiejętności. Pomocą w  realizacji projektu służyli zaproszeni nauczyciele i  pracownicy  naszej szkoły, którzy poprzez głośne czytanie wprowadzali dzieci w bajkowy świat....

Data dodania: 2023-03-17 09:27:09
Data edycji: 2023-03-17 09:32:50