Bal karnawałowy u najmłodszych - Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

Bal karnawałowy u najmłodszych

Dnia 07.02.2023 odbył się w naszej szkole bal karnawałowy.
Bal dostarcza wiele pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również dorosÅ‚ym.
Tego dnia zarówno jak i w oddziaÅ‚ach przedszkolnych tak i w klasach I- III pojawiÅ‚y siÄ™ barwne osobistoÅ›ci. Można byÅ‚o spotkać wróżki, królewny, księżniczki, kwiaty, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Wszystkie dzieci, przebrane w kolorowe stroje wspaniale bawiÅ‚y siÄ™ w rytm muzyki. Podczas balu odbywaÅ‚y siÄ™ różnorodne zabawy taneczne, konkursy, które przysporzyÅ‚y wiele radoÅ›ci. Na koniec uczestnicy balu mogli zasiąść do sÅ‚odkiego poczÄ™stunku, przygotowanego w salach.
Data dodania: 2023-02-09 09:25:10
Data edycji: 2023-02-19 09:24:39