Brawo dla zwycięzcy!

Nasz uczeń klasy piątej Patryk Śliwiński zdobył pierwsze miejsce w wojewódzkim konkursie „ Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych” zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy – Inspektorat w Gdańsku.

Celem konkursu było : upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży szkół na terenie gmin województwa pomorskiego profilaktyki związanej z zagrożeniami wypadkowymi i zdrowotnymi występującymi w gospodarstwach rolnych,  zapobieganie wypadkom wśród dzieci i młodzieży, zaznajomienie dzieci i młodzieży szkół z podstawowymi zasadami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przypomnienie dzieciom i młodzieży podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnych prac w gospodarstwach rolnych.

Patryk uczestniczył dzisiaj w uroczystym wręczeniu nagród w Gdańsku gdzie otrzymał wspaniałą nagrodę w postaci systemu nagłośnienia.

/AK/

Data dodania: 2022-06-09 20:24:45