Druga edycja Kalendarza z mundurem - projekt edukacyjny Ministerstwa Obrony Narodowej

Nasza szkoła bierze udział w projekcie edukacyjnym Ministerstwa Obrony Narodowej „Kalendarz z mundurem”. Ma on na celu zainspirowanie  do poznawania historii Polski, zwłaszcza dziejów naszego oręża oraz przybliżenie spraw Wojska Polskiego – jego zadań  i sukcesów.

W „Kalendarzu z mundurem” zaznaczono najważniejsze daty z historii Polski, zwłaszcza te związane z wysiłkiem wielu pokoleń żołnierzy oraz dni, w których przypadają święta jednostek wojskowych, rodzajów wojsk i dowództw. Wydarzenia takie jak Święto Lotnictwa Polskiego, Wojsk Lądowych czy Dzień Podchorążego dają sposobność mówienia o służbie pełnionej przez naszych żołnierzy, specyfice różnych jednostek wojskowych, nowoczesnym sprzęcie, czy wartościach przyświecających kobietom  i mężczyznom w zielonych, stalowych lub granatowych mundurach.

Na stronie szkoły w każdym miesiącu będzie ukazywało się kalendarium najważniejszych wydarzeń. /LT/

A poniżej do pobrania kalendarz :

Data dodania: 2021-09-13 20:27:10
Data edycji: 2021-09-13 20:36:49