Dyskoteka szkolna

? ?
W poniedziałek 6 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Zabawa była bardzo udana, uczniowie bawili się przy dźwiękach największych hitów z list przebojów. Dyskotekę uatrakcyjniło karaoke prowadzone przez pana Pawła Friede. Każda klasa we własnym zakresie przyniosła przekąski którymi częstowała się podczas przerw. Na koniec dyskoteki uczniowie zatańczyli belgijkę.
Dziękujemy rodzicom obecnym na dyskotece za pomoc nauczycielom w czuwaniu nad bezpieczeństwem uczniów.
Opiekunowie SU
Data dodania: 2022-06-10 10:50:45