„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”

13. października 2021r. w środę na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Apel został przygotowany przez uczniów klasy 7, należących do zespołu koła teatralnego prowadzonego przez Panią Agnieszkę Głyżewską oraz Panią Milenę Gólcz- opiekuna Samorządu Uczniowskiego.
Na apel zostali zaproszeni wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami oraz pracownicy obsługi.
Spotkanie miało charakter edukacyjny, miało na celu uświadomienie wszystkim powagi święta.
Zawód nauczyciela jest zawodem niezmiernie wymagającym poświęcenia i docenienie. Rola nauczyciela jest bardzo ważna w życiu każdego ucznia, dlatego powinna być uszanowana.
Uczniowie występujący na scenie słowami poezji oddali w pełni charakter tego święta.
Podczas apelu głos zabrała również Dyrektor szkoły – Bogumiła Byszewska, która złożyła życzenia gronu pedagogicznemu i podziękowała za zaangażowanie w pracę szkoły.
Występ uczniów najmłodszych klas, przygotowany pod kierunkiem opiekuna świetlicy uświetnił środowe spotkanie, a taniec Minionków rozbawił wszystkich zgromadzonych na sali gimnastycznej. /A.G. oraz Mi. G./

Data dodania: 2021-10-18 10:40:09
Data edycji: 2021-10-18 10:41:40