Dzień Edukacji Narodowej 2018

12 października 2018 roku o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ten dzień był ważny nie tylko dla nauczycieli, ale również dla najmłodszych uczniów klasy I, ponieważ właśnie tego dnia na apelu, złożyli przyrzeczenie pierwszoklasistów i stali się prawdziwymi czytelnikami. Uroczystość przygotowały Panie: Agnieszka Głyżewska i Ewa Molasy. Uczniowie klasy V pod kierunkiem wychowawczyni przygotowali upominkowy występ dla grona nauczycielskiego, a dyrektor szkoły złożył wszystkim pracownikom życzenia. W apelu uczestniczyła cała społeczność szkolna oraz rodzice pierwszaków wzruszeni występami swoich pociech. Pani Bibliotekarka Marzena Gierszewska z okazji pasowania maluchów na czytelników przygotowała dla nich kilka ciekawych zabaw czytelniczych.

(fot.A.K.)

Data dodania: 2018-10-18 20:57:39