Dzień patrona w naszej szkole

26 października 2022r. W naszej szkole odbył się Dzień Patrona – Dzień Wandy Chotomskiej. Tego dnia uczniowie klas IV-VIII mieli okazję zmierzyć się z pytaniami na temat życia i twórczości naszej patronki. Uczennice klasy 8 odwiedzały kolejne klasy i zadawały pytania na temat Pani Wandy. Tego dnia również uruchomiony został quiz dotyczący patronki, a najlepsi w tej dziedzinie zostali nagrodzeni. Mistrzynią wiedzy o Wandzie Chotomskiej została Marta Gierszewska z klasy 7a, a tuż za nią znalazły się Zuzanna Głyżewska z klasy 8 i Weronika Kosikowska z klasy 6. Na początku października został ogłoszony konkurs plastyczny w dwóch kategoriach wiekowych, który 26.października, w dniu urodzin patronki, został rozstrzygnięty.

PORTRET WANDY CHOTOMSKIEK klasy I-III

I miejsce Sebastian Drążkowski klasa 2a

II miejsce Kacper Szczęsny klasa 2b

III miejsce Zuzanna Pawełek klasa 3 oraz Kornelia Zmuda Trzebiatowska klasa 1

PLAKAT NA TEMAT ŻYCIA I TWÓRCZOŚCI PATRONKI klasy IV-VIII

I miejsce  Emilia Gierszewska, Marta Gierszewska, Bernadetta Szopińska, Lena Synak klasa 7a

II miejsce Maja Kinowska, Jakub Kinowski, Filip Bernaś klasa 4

III miejsce Wiktoria Sójka, Zofia Miloch, Lena Erwart klasa 5

Wszystkie zwycięskie prace zostały wyeksponowane przy wejściu do szkoły.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły, Centrum Park Chojnice oraz przez prywatnego sponsora uroczyście wręczyła Pani Dyrektor, która pogratulowała wszystkim zwycięzcom. /AG/

Data dodania: 2022-10-28 12:25:48
Data edycji: 2022-10-28 12:29:45