Europejski Tydzień Kodowania Code Week 2021

Uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Marzeny Zdrojewskiej wzięli udział w Europejskim Tygodniu Kodowania Code Week 2021, którego celem jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

W ramach tego wydarzenia uczniowie mieli okazję poznać i w bardzo krótkim czasie polubić roboty Blue Bot.

Uczniowie na zajęciach ćwiczyli i rozwijali umiejętności logicznego myślenia. Uczyli się sterować robotem za pomocą przycisków na obudowie, a także przy użyciu aplikacji zainstalowanej na tablecie.

Nasza szkoła wzięła udział po raz pierwszy w tym wydarzeniu i zapewne nie ostatni! Za udział w wydarzeniu otrzymaliśmy certyfikat. Zapraszamy do obejrzenia filmiku zawierającego fotorelację z tego wydarzenia. /MZ/

Data dodania: 2021-10-18 20:04:33
Data edycji: 2021-10-18 20:19:42