Jubileuszowa edycja Gminnego Konkursu „ Eko – Bal”

Dnia 23 lutego w naszej szkole odbyła się XX edycja Gminnego Konkursu „ Eko – Bal”.

W konkursie rywalizowało 43 uczniów reprezentujących 8 szkół podstawowych z Gminy Chojnice.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz upominki, które ufundowane zostały przez: Gminny Zespół Oświaty w Chojnicach, Park Narodowy „Bory Tucholskie”, Zaborski Park Krajobrazowy oraz Nadleśnictwo Rytel.
W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Szymon Tomczyk z klasy V, który zajął I miejsce w kategorii „ekologiczny strój i jego prezentacja”, Natalia Szczęsna z klasy IV, która w tej samej kategorii zdobyła wyróżnienie. W kategorii „inscenizacja” wyróżnione zostały: Milena Sikorska, Lena Synak oraz Wiktoria Bernaś z klasy IIa.

Przed komisją konkursową zaprezentowały się również: Paula Zalewska i Natalia Loll z klasy IV oraz Justyna Żywicka, uczennica klasy V.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Organizator: p. Justyna Krawczykiewicz