Już nie przedszkolaki!

7 października dzieci z klas pierwszych zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły.

Najpierw pięknie zaprezentowały się w krótkim programie artystycznym, a następnie w obecności rodziców z „ trójek klasowych” złożyły ślubowanie na sztandar szkoły, że będą :

„ uczyć się bardzo pilnie,

dbać o dobre imię swojej szkoły i swojego domu rodzinnego,

uczyć się, żyć i pracować dla dobra naszej Ojczyzny Rzeczypospolitej Polskiej”.

Po ślubowaniu pani dyrektor Bogumiła Byszewska dokonała aktu pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie. Do grona uczniów naszej szkoły zostali włączeni:

1. I a – wych. Grażyna Werra : Weronika Altmann, Marcin Domasik, Sebastian Drążkowski, Laura Gierszewska, Zuzanna Gierszewska, Kewin Gostomczyk, Nela Kińska, Bartosz Kloskowski, Maja Kocińska, Julia Kuldanek, Malwina Lońska, Olga Lorbiecka, Wiktoria Peplińska, Tomasz Pestkowski, Nikodem Ropela, Julia Skwierawska, Nadia Sójka, Amelia Szypryt, Igor Śliwiński, Wiktoria Tomczyk, Maja Wróblewska
  2. I b – wych. Ewa Molasy : Aleksander Czarnowski, Antonina Kurkowska, Kacper Meyer, Franciszek Pestka, Alan Rudnik, Maksymilian Sikorski, Adam Smagliński, Kacper Szczęsny, Maksymilian Żółtkowski.

„ Pierwszy etap edukacji dziecka jest filarem, na którym opiera się dalsza edukacja każdego ucznia. Jestem przekonana, że każdy dzień spędzony z nami będzie dla Was interesującą podróżą, podczas której poznacie nowe wiadomości, ciekawe postacie, nawiążecie przyjaźnie, zdobędziecie doświadczenia i przekonacie się, że możecie tu liczyć na ludzi, którzy będą nieść pomoc w każdej sytuacji” – powiedziała pani Dyrektor, życząc pierwszoklasistom „wielu chwil zadowolenia z własnych osiągnięć, wielu sukcesów na miarę własnych możliwości, pokonywania własnych trudności. Bądźcie zdobywcami, poszukiwaczami, podróżnikami. Bądźcie radośni.”

G.W / E.M

Data dodania: 2021-10-08 09:35:11