Kartki z Iskierkami Emocji

W grudniu 2021 r. klasa III a wzięła udział w projekcie „Kartki z Iskierkami Emocji”.

Jest to część Międzynarodowego Projektu „Emocja” w który w tym roku szkolnym jest relizowany w tej klasie.

Udział w Kartkach z Iskierkami Emocji, polega na przygotowaniu wraz ze swoją grupą- kartek okolicznościowych i wymianie ich z partnerską klasą wskazaną przez organizatorów. Z racji tego, że była to edycja zimowa klasa wykonała kartki bożonarodzeniowe.

Dzieci miały przyjemność wymienić się kartkami z uczniami klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Czaplach, pod opieką pani Katarzyny Krzyżanowskiej.

Klasa z ogromną przyjemnością wzięła udział w projekcie bo mogła sprawić ogromną radość osobom do których je wysłała. Uczniowie sami niecierpliwie czekali na kartki od innych dzieci, uwolnili również swoją kreatywność i wyobraźnię i świetnie się przy tym bawili!

Data dodania: 2022-01-04 09:12:29
Data edycji: 2022-01-04 09:21:38