Kiermasz Świąteczny - podsumowanie

4 grudnia odbył się szkolny Kiermasz Świąteczny. W tym roku odbył się on w postaci dwóch akcji : pierwsza z nich  - sprzedaż ozdób świątecznych miała miejsce w Galerii Brama Pomorza, z kolei druga – sprzedaż słodkości odbyła się w Parafii pw. Świętego Mikołaja w Pawłowie.

W przygotowania do kiermaszu włączyli się nie tylko uczniowie ale także rodzice, mieszkańcy Pawłowa oraz nauczyciele. Przez cały listopad w szkole prowadziliśmy zbiórkę ozdób świątecznych  a przed samym kiermaszem rodzice przygotowali przepyszne ciasta.

Cel zbiórki był szczytny, gdyż zdecydowaliśmy się całość dochodu przeznaczyć na wsparcie leczenia małego Aleksa, chorującego na SMA od pierwszych dni swojego życia.

Dzisiaj możemy stwierdzić, że odnieśliśmy sukces! Wszystkie ozdoby i ciasta „rozeszły się w mgnieniu oka” a puszki dla Aleksa szybko się zapełniały. Dzięki temu konto Małego Wojownika już wkrótce zostanie zasilone kwotą 5 307 zł (pięć tysięcy trzysta siedem zł).

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcje, za wsparcie i serce włożone w przygotowane ozdoby i słodkości, a także za każdą złotówkę, która trafiła do naszych puszek.

Aleksie, już niedługo pieniążki znajdą się na Twoim koncie. Choć jest to kropla  w morzu potrzeb,  cieszymy się, że mogliśmy dołożyć naszą małą cegiełkę i wspomóc Ciebie w tej trudnej i niesprawiedliwej walce z chorobą.

#RazemdlaAleksa

Data dodania: 2021-12-11 17:33:22