Kochamy Babcie i Dziadków

18 stycznia 2018 roku naszą szkołę odwiedziły babcie i dziadkowie najmłodszych uczniów. Dzieci przygotowały dla nich występ artystyczny ze względu na zbliżające się ich święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Klasa pierwsza odegrała gościom przedstawienie pod tytułem „Królewna Śnieżka”, które napisała patronka naszej szkoły – Wanda Chotomska.

Natomiast „zerówka” zaprezentowała montaż słowno – muzyczny.

Święto Babci i Dziadka przypada w okresie Bożego Narodzenia, dlatego nie zabrakło kolęd, śpiewanych przez chór szkoły pod kierunkiem nauczyciela muzyki p. Pawła Friedego.

Wtórowali im nasi goście. Szczególne oklaski zdobyła kolęda zaśpiewana przez dyrektora naszej szkoły, pana Macieja Jakubowskiego.

Na zakończenie dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki, życząc im zdrowia, szczęścia, pomyślności, radości, słodyczy, wyższej emerytury i śpiewając „sto lat”.

Imprezę przygotowały nauczycielki p. Arleta Hope oraz p. Grażyna Werra.

Data dodania: 2018-01-18 08:17:00
Data edycji: 2018-09-28 08:20:53