Konkurs dla dzieci świetlicowych ''Nowy Rok'' - Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

Konkurs dla dzieci świetlicowych ''Nowy Rok''

Dzieci, które uczÄ™szczajÄ… do Å›wietlicy szkolnej wzięły udziaÅ‚ w konkursie plastycznym ogÅ‚oszonym przez czasopismo " Åšwierszczyk" pt." Nowy Rok".

Prace zostaÅ‚y wykonane i wysÅ‚ane do 5 lutego pod podany adres. W konkursie wzięło udziaÅ‚ 11 osób. 1 osoba z oddziaÅ‚u 0B, 8 osób z klasy I oraz 2 osoby z klasy III.

Niestety od Åšwierszczyka nie udaÅ‚o siÄ™ nic zdobyć, ale każdy uczeÅ„ otrzymaÅ‚ drobny upominek oraz dyplom za udziaÅ‚ w konkursie zasponsorowany przez RadÄ™ Rodziców.

Bardzo dziękuje za wykonane prace oraz zachęcam wszystkich do brania udziału w innych konkursach. /Mi. G./

Data dodania: 2021-03-03 09:38:55
Data edycji: 2021-03-03 09:39:50