Konkurs dla dzieci świetlicowych ''Nowy Rok''

Dzieci, które uczęszczają do świetlicy szkolnej wzięły udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez czasopismo " Świerszczyk" pt." Nowy Rok".

Prace zostały wykonane i wysłane do 5 lutego pod podany adres. W konkursie wzięło udział 11 osób. 1 osoba z oddziału 0B, 8 osób z klasy I oraz 2 osoby z klasy III.

Niestety od Świerszczyka nie udało się nic zdobyć, ale każdy uczeń otrzymał drobny upominek oraz dyplom za udział w konkursie zasponsorowany przez Radę Rodziców.

Bardzo dziękuje za wykonane prace oraz zachęcam wszystkich do brania udziału w innych konkursach. /Mi. G./

Data dodania: 2021-03-03 09:38:55
Data edycji: 2021-03-03 09:39:50