Konkurs Moje EKO Zwierzę w 3D

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie zwierzątka w formacie 3D wykorzystując do tego surowce wtórne oraz napisanie instrukcji wykonania zwierzątka w j. angielskim.

Uczniowie klas 4-6 naszej szkoły  bardzo chętnie wzięli udział w szkolnych eliminacjach, które trwały do 13 kwietnia 2022r.

Po otrzymaniu wszystkich prac konkursowych (15), jury w składzie : Aleksandra Abramczuk, Justyna Krawczykiewicz oraz Anna Kozłowska - wybrało 3 prace, które najlepiej spełniały warunki konkursu. Pod uwagę brano: pomysłowość, estetykę wykonania oraz poprawność językową.

Do konkursu w Nieżychowisach wytypowano 3 prace : Elizy Taube z kl. 6a, Michaliny Chyrek z kl. 6b oraz Wiktorii Dunajskiej z kl. 6a.

Z radością informujemy że wśród zwycięskich prac w konkursie znalazły się :

• kotek wykonany przez Elizę
  • sowa wykonana przez Michalinę