Konkurs plastyczny „Piję mleko, jem warzywa i owoce – będę zdrowy”

22 czerwca w ramach realizacji programu dla szkół „ Mleko, warzywa i owoce w szkole” odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „ Piję mleko, jem warzywa i owoce – będę zdrowy”.

Komisja konkursowa w składzie: p. L. Turowska, p. K. Piekarska i p. A. Cieplińska zdecydowała   o przyznaniu nagród i wyróżnień następującym uczniom:

I miejsce: Wiktoria Peplińska

II miejsce: Amelia Szypryt

III miejsce:  Wiktoria Depka Prądzyńska, Antek Maniak

Wyróżnienia: Olga Lorbiecka, Julia Skwierawska, Sebastian Drążkowski, Klara Kolinska, Maja Gregus, Aleksander Czarnowski

Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które ufundowała Rada Rodziców, a wręczyła dyrektor szkoły p. Bogumiła Byszewska.

Gratulujemy!

Data dodania: 2022-06-24 08:48:21