Konkurs plastyczny ''Projekt kartki świątecznej''

W marcu odbył się konkurs plastyczny przeznaczony dla dzieci z oddziałów przedszkolnych zatytułowany „Projekt kartki świątecznej”.

Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji Wielkanocnych. Komisja konkursowa wzięła pod uwagę kreatywność, oryginalność oraz pomysłowość i wybrała trzy zwycięskie prace:

1. Kornelia Żmuda Trzebiatowska Ob
  2. Kewin Gostomczyk Oa
  3. Bartosz Gierek Oc

oraz dwa wyróżnienia:

• Nicola Szyling Ob
  • Kacper Szczęsny Ob

W konkursie wzięło udział 40 osób. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie i pomoc. Ze względu na sytuację związaną z epidemią, wręczenie nagród odbędzie się po powrocie do szkoły.

Pani Marzena Gierszewska i Pani Milena Gólcz

Data dodania: 2021-04-12 09:46:54