Konkurs wiedzy o Wandzie Chotomskiej 2018

26 października 2018 roku, w piątek, w naszej szkole, z okazji rocznicy urodzin patronki naszej szkoły – Wandy Chotomskiej, odbył się coroczny konkurs wiedzy o patronce. W konkursie wzięły udział wszyscy uczniowie obecni tego dnia w szkole. Reprezentanci klas zmierzyli się z testem wiedzy o Wandzie Chotomskiej, a pozostali uczniowie zaśpiewali przygotowane wcześniej piosenki do słów autorstwa Pani Wandy. W tym roku, pierwszy raz również uczniowie klas młodszych wraz z wychowawcami, włączyli się do konkursu i przygotowali wspaniałe recytacje i piosenki. Dla wszystkich zwycięzców Rada Rodziców i prywatny sponsor ufundowali nagrody. W tym roku puchar za pierwsze miejsce trafił do rąk uczniów klasy VIII.

(fot.A.K.)

Data dodania: 2018-11-03 13:20:33