Nauka zdalna od 9 listopada 2020

Szanowni Rodzice, Drodzy uczniowie

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, na ostatniej konferencji prasowej premier ogłosił, że od 9 listopada 2020 roku nauczaniem zdalnym zostają objęte również klasy 1-3 szkoły podstawowej. Oznacza to, że do końca listopada uczniowie klas 1-8 naszej szkoły pozostają w domach.

Nauka zdalna odbywać się będzie zgodnie z planem lekcji dla poszczególnych klas.

Oddziały przedszkolne pracują na dotychczasowych zasadach. Dzieci przychodzą do szkoły i kontynuują naukę stacjonarnie.

Szkoła w dalszym ciągu daje możliwość wypożyczenia tabletów uczniom, którzy nie posiadają niezbędnego sprzętu do nauki w domu.

Dokładamy wszelkich starań aby nauka zdalna przebiegała sprawnie i bez zakłóceń, liczymy również na Państwa współpracę.

Proszę na bieżąco śledzić wszelkie komunikaty na stronie internetowej szkoły oraz na portalu Facebook.

Data dodania: 2020-11-05 20:23:47
Data edycji: 2020-11-05 20:24:17