OTWARCIE KOMPLEKSU SPORTOWO – REKREACYJNEGO W PAWŁOWIE

W miniony piątek, tj. 8 września 2017 roku Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie, przeżywała swój wielki dzień.

Tego dnia nastąpiło bowiem uroczyste otwarcie kompleksu sportowo-rekreacyjnego, na który składają się: boisko wielofunkcyjne „Jaskółka”, siłownia zewnętrzna oraz prześliczny plac zabaw dla najmłodszych.

Na uroczystość przybyło wielu gości, wśród których byli przedstawiciele władz Gminy Chojnice, z wójtem Zbigniewem Szczepańskim na czele, przedstawiciele Pomorskiego Kuratorium Oświaty, radni, dyrektorzy szkół gminnych, sołtysi i rady sołeckie, przedstawiciele Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Pawłowo i Okolic, OSP oraz miejscowego klubu sportowego „Jantar”, a także osoby na co dzień wspierające szkołę, uczniowie, nauczyciele i mieszkańcy.

Po części oficjalnej, przemówieniach, poświęceniu obiektu i przecięciu symbolicznej wstęgi, nastąpiła krótka część artystyczna, którą zaprezentowali uczniowie szkoły.

Następnie zgromadzeni udali się obejrzeć pozostałe nowo otwarte obiekty, po czym organizatorzy zaprosili gości na skromny poczęstunek.

Data dodania: 2017-09-08 09:17:00
Data edycji: 2018-09-28 09:20:33