Pasowanie na czytelnika

25 października 2023 roku odbyło się pasowanie na czytelnika w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie.

Uczniowie klas pierwszych, 1A i 1B wraz z wychowawczyniami panią Hanną Lamczyk i Mileną Gólcz oraz pani dyrektor Bogumiła Byszewska uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez panią bibliotekarkę Sonię Alichniewicz.
Podczas zajęć w bibliotece dzieci zapoznały się z zasadami korzystania z biblioteki, regulaminem wypożyczania książek, zasadami dbania o wypożyczoną książkę oraz higieną ich czytania.

Uczniowie złożyli przysięgę i zostali pasowani przez panią dyrektor na czytelnika.

Następnie z radością wybierali i wypożyczali pierwsze książki.

Data dodania: 2023-11-18 18:40:29
Data edycji: 2023-11-18 18:41:57