Październik miesiącem dobroci dla zwierząt

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCIDLA ZWIERZĄT !
POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

Październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. Jest to nie tylko okazja do docenienia naszych pupili, tych małych i tych dużych. To również dobry czas do zastanowienia się nad tym, jaki mamy stosunek do zwierząt, a także jak możemy pomóc tym najbardziej potrzebującym.
Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza zbiórkę wszystkiego, co jest najbardziej potrzebne Chojnickiemu Przytulisku dla Zwierząt. Przynosimy do szkoły:
- suche karmy,
- puszki,
- kasze,
- ryż,
- makarony
- a także niepotrzebne w domu koce, które skutecznie chronią zwierzęta przed chłodem.

Akcja będzie trwała do końca października. Członkowie Koła Wolontariatu będą na bieżąco odwiedzać klasy, aby odebrać zebrane produkty.

Za każdą najdrobniejszą rzecz – serdecznie dziękujemy!

Data dodania: 2019-10-12 08:51:59
Data edycji: 2019-10-12 08:52:37