Pix Programming Challenge 2020

PRZYPOMINAMY! 23 listopada rozpoczynają się eliminacje szkolne!

Rusza III polska edycja konkursu Pix Programming Challenge. Jest to międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży w pełni przeprowadzany za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Zarówno udział w konkursie, jak i aplikacja są całkowicie bezpłatne!

Konkurs składa się z 3 etapów: Eliminacji, Półfinałów oraz Finałów. Wszystkie etapy odbędą się zdalnie. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do nauki programowania oraz popularyzacja jej w szkołach.

Uczniowie, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, a wyrażają chęć udziału w konkursie, po zalogowaniu się na swoim koncie, należy kliknąć przycisk „Pix Programming Challenge”. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zostanie przyznany dostęp do zadań konkursowych.

Szkolnym koordynatorem konkursu jest Pani Marzena Zdrojewska.

Szczegółu konkursu na stronie: https://pixchallenge.org/konkurs/

Data dodania: 2020-11-25 20:14:16
Data edycji: 2020-11-25 20:17:04