#Razem na święta

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia.

Uczniowie naszej szkoły przy wsparciu Szkolnego Koła Wolontariatu oraz pani pedagog  wzięli udział w kolejnej edycji akcji ogłoszonej przez MEN "#Razem na święta". Celem tego przedsięwzięcia jest wsparcie osób potrzebujących poprzez różnorodne działania. Okres przedświąteczny to najlepszy czas, aby nieść pomoc innym.  Nasi uczniowie przygotowali piękne ozdoby bożonarodzeniowe, kartki świąteczne, pierniki. Podzielili się nimi z najbliższymi osobami, sąsiadami, sprawiając tym samym wiele radości! Nauczyciele naszej szkoły również dołączyli się do tej inicjatywy wspierając Warsztaty Zajęciowe w Chojnicach zakupem pięknych, ręcznie wykonanych świątecznych skrzatów.

Dziękujemy !  (K.P)

Data dodania: 2021-01-18 10:16:26