Rekordowy szalik dla WOŚP

Szkolne koło wolontariatu przyłączyło się do wielkiej akcji „Rekordowy szalik handmade dla WOŚP”.

Dzięki uczniom naszej szkoły, którzy zaopatrzyli nas w resztki włóczek, ale również dziergali sami lub zaangażowali całą rodzinę,  w dosłownie kilka dni,  udało się stworzyć 9 pięknych, kolorowych szalików, każdy o wymiarach:  szerokość 20 centymetrów i długość  150 centymetrów.  Szaliki te staną się częścią szalika o rekordowej długości, który ma szansę trafić do Księgi Rekordów Guinessa.  Nasz wkład w ten rekord to całe 1350 metrów!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekordowy szalik,  zszyty z tysięcy szalików udzierganych w całej Polsce będzie licytowany podczas aukcji WOŚP. Po wylicytowaniu szalik zostanie ponownie wykorzystany. Będzie podzielony na półtorametrowe fragmenty, z których powstał, i przerobiony na koce, pledy i okrycia dla potrzebujących. /AC/

Data dodania: 2022-01-31 12:54:04
Data edycji: 2022-01-31 12:55:03