Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE !

1 września 2020 rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Ze względu na podwyższone ryzyko związane z pandemią w tym dniu nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego jak w latach poprzednich. Nastąpi tylko spotkanie wychowawców z uczniami z poszczególnych klas według poniższego harmonogramu oraz wytycznych:

Harmonogram spotkań

Oddział zerowy „Oa”: godz. 9.30 – wchodzimy do szkoły wejściem głównym na salę gimnastyczną, wychodzimy na zewnątrz wejściem bocznym przy sali gimnastycznej.

Oddział zerowy „Ob”: godz. 10.00 – wchodzimy do szkoły wejściem głównym na salę gimnastyczną, wychodzimy na zewnątrz wejściem bocznym przy sali gimnastycznej.

Oddział zerowy „Oc”: godz. 10.30 – wchodzimy do szkoły wejściem głównym na salę gimnastyczną, wychodzimy na zewnątrz wejściem bocznym przy sali gimnastycznej.

Klasa 1: godz. 9.00 – wchodzimy do szkoły wejściem głównym na salę gimnastyczną, wychodzimy na zewnątrz wejściem głównym.

Klasa 2 i 3: godz. 9.00 – wchodzimy i wychodzimy do szkoły przez wejście główne.

Klasa 4: godz. 8.00 – wchodzimy i wychodzimy do szkoły przez wejście od strony boiska.

Klasa 5a i 5b: godz. 8:00 – wchodzimy i wychodzimy do szkoły przez wejście główne.

Klasa 6, 7, 8: godz. 8.30 – wchodzimy i wychodzimy do szkoły przez wejście od strony boiska.

Wytyczne

1. Uczniowie przychodzą 5 minut przed wyznaczoną powyżej godziną.

2. Uczniowie wszystkich klas oczekują wychowawców przed szkołą, przed wyznaczonym powyżej wejściem.

3. Uczniowie wraz z wychowawcą wchodzą/wychodzą wejściem/wyjściem podanym wyżej.

4. Do szkoły wchodzą tylko uczniowie klas od II-VIII i wychowawcy, rodzice nie wchodzą do budynku szkoły.

5. Uczniowie oddziałów zerowych i klasy I wraz z rodzicami mogą wejść do szkoły wyznaczonym wejściem tylko z wychowawcą danej grupy.

6. Uczniowie/rodzice powinni mieć założone maseczki zakrywające usta i nos.

7. Uczniowie po wejściu do klasy zdejmują maseczki. Przy wyjściu ponownie je zakładają.

8. Uczniowie klas II - VIII powinni mieć własny ołówek/długopis, zeszyt do zapisu informacji.

Data dodania: 2020-08-27 11:56:37
Data edycji: 2020-08-28 10:26:33