Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Uroczyste rozpoczęcie roku Szkolnego 2022/2023 w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie rozpoczniemy Mszą świętą w Kościele pod wezwaniem św. Mikołaja o godzinie 7:30.

Po Mszy świętej wszyscy udajemy się na boisko przy szkole, gdzie nastąpi oficjalna część spotkania, a w dalszej kolejności uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do przydzielonych sal lekcyjnych.  Do zobaczenia!

Odjazd autobusu 1 września jest ustalony na godzinę 9:30, a uczniowie którzy wcześniej skończą spotkanie z wychowawcą mogą udać się do świetlicy szkolnej.

Trasa autobusu: Pawłowo, Granowo, Racławki, Stare Parcele, Lipienice, Pawłówko, Chojnice.

Data dodania: 2022-08-26 14:49:56
Data edycji: 2022-08-31 18:36:00