Rozstrzygnięcie Konkursu na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową 2021

W grudniu uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami wzięli udział w konkursie na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową

Wszystkie prace konkursowe zostały przekazane jak w poprzednich latach na Kiermasz bożonarodzeniowy, jednak w tym roku dochód ze sprzedaży ozdób został przekazany na leczenie małego Aleksa który walczy z SMA.

Konkurs był rozpatrywany w dwóch kategoriach , klasy IV-VII i VII- VIII. Wzięło w nim udział 35 prac, komisja konkursowa wyłoniła następujące miejsca:

Kategoria IV- VI

I miejsce -  Radosław Śliwiński V a

II miejsce- Zosia Michałowska VI b

III miejsce- Malwina Szajgin IV a

Kategoria VII- VIII

I miejsce- Julia i Zuzanna Głyżewskie  VII a

I miejsce- Julia Gregus, Natasza Lorbiecka  VII a

II miejsce – Dominik Śliwiński  VIII a

III miejsce- Julia Hain  VIII a

W szczególności pragniemy podziękować naszym sponsorom, którzy przekazali atrakcyjne nagrody.

Dziękujemy Pastelove Podniebienie pani Patrycji Jarzyńskiej za bony na słodki stół, pani Katarzynie Kufel z White Studio za bon na sesję zdjęciową, pani Irminie Kaproń ze Stajni Piccobello za karnet na jazdę konną, Sali Zabaw Honolulu za bon na nieograniczony wstęp na salę zabaw. Dziękujemy  Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Pawłowie sponsorom nagród rzeczowych, dzięki którym także każdy uczestnik konkursu dostał symboliczny upominek. Dziękujemy za wasze dobre serce! Dziękujemy również wszystkim uczestnikom konkursu ich rodzinom za zaangażowanie i wsparcie szczytnego celu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

K.Piekarska, S.Alichniewicz, J.Krawczykiewicz

Data dodania: 2021-12-22 09:38:40