Rozstrzygnięcie Konkursu na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową 2022

W grudniu uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami wzięli udział w konkursie na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową

Wszystkie prace konkursowe zostały przekazane jak w poprzednich latach na Kiermasz bożonarodzeniowy, jednak w tym roku dochód ze sprzedaży ozdób został przekazany w części na leczenie małej Zosi Szcześniewskiej która walczy z SMA, a częściowo na potrzeby społeczności szkolnej.

Konkurs był rozpatrywany w trzech kategoriach , klasy I-III,  IV-VI i VII- VIII. Wzięło w nim udział 64 prace, komisja konkursowa wyłoniła następujące miejsca:

Kategoria I- III

I miejsce- Maksymilian Sikorski kl. II b

II miejsce- Amelia Szypryt kl. II a

III miejsce- Alicja Wozińska kl. III a

Wyróżnienia: Jan Brunka kl. I a, Nikodem Rudnik kl. I a, Aleksandra Gierszewska kl. III a.

Kategoria IV- VI

I miejsce -  Maja Kinowska kl. IV a

II miejsceOliwier Ropela kl. VI a

III miejsce- Kuba Chyrek kl. V a

Wyróżnienia: Filip Pepliński kl. V a, Marcelina Pilarska kl. V a

Kategoria VII- VIII

I miejsce- Igor Czapiewski kl. VII b

II miejsce – Milena Sikorska kl. VII a

III miejsce- Kinga Bernaś kl. VIII a

Wyróżnienia:  Zofia Michałowska kl. VII b, Julia Gregus kl. VIII a, Szymon Śliwiński kl. VII b

W szczególności pragniemy podziękować naszym sponsorom, którzy przekazali atrakcyjne nagrody.

Dziękujemy pani Eliza Sikorska- Fotografia  za bon na mini sesję zdjęciową, pani Irminie Kaproń ze Stajni Piccobello za karnety na jazdę konną, Pizzerii Luciano z Chojnic za bony do wykorzystania w pizzerii, Pizzerii Bazylia z Chojnic za bon do wykorzystania w pizzerii, Centrum Park Chojnice za karnety na basen, Carreforur w Chojnicach za nagrody rzeczowe. Dziękujemy  Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Pawłowie sponsorom nagród rzeczowych, dzięki którym także każdy uczestnik konkursu dostał słodki upominek. Dziękujemy za wasze dobre serce! Dziękujemy również wszystkim uczestnikom konkursu ich rodzinom za zaangażowanie i wsparcie szczytnego celu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

A.Abramczuk, K.Piekarska, S.Alichniewicz, J.Krawczykiewicz

Data dodania: 2022-12-22 12:43:15