Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu z okazji Dnia Ziemi

26 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu z okazji Dnia Ziemi, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Przywróć nasza Ziemię”. Zadaniem uczniów było przygotowanie logo promującego ten dzień i uargumentowanie dlaczego takie logo pasuje do tegorocznego hasła. Bardzo nam miło, że naleźli się uczniowie chętni do wzięcia udziału w konkursie i propagowaniu idei ekologicznych w naszym szkolnym środowisku. Komisja w składzie:

Aleksandra Cieplińska

Anna Kozłowska

Paweł Friede

oceniła wszystkie nadesłane zdjęcia prac i zgodnie doszli do wnioski, że laureatami tegorocznego konkursu zostali:

• Marta Gierszewska i Milena Sikorska z klasy 5a
  • Wiktoria Bernaś i Eliza Taube z klasy 5a
  • Julia i Zuzanna Głyżewskie z klasy 6

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom konkursu, którzy otrzymają nagrody rzeczowe.

/A.G./

Data dodania: 2021-05-24 07:52:48