Ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.

Dnia 4 października 2022r. na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Pawłowie odbyła się uroczystość ślubowania klasy pierwszej oraz pasowanie na ucznia.

W uroczystości, która rozpoczęła się o godzinie 9.10 wzięli udział zaproszeni rodzice.

Całość rozpoczęła się powitaniem wszystkich zaproszonych gości przez wychowawcę klasy Aleksandrę Abramczuk oraz panią dyrektor Bogumiłę Byszewską, która skierowała kilka słów do rodziców, uczniów, a także nauczycieli.

Następnie dzieci przedstawiły krótki program artystyczny, po którym nadszedł najważniejszy moment, czyli ślubowanie pierwszoklasistów i pasowanie na ucznia.

Na koniec dzieci otrzymały dyplomy i upominki przygotowane przez Radę Rodziców oraz rodziców, którzy tego dnia nie kryli wzruszenia i uczucia dumy z własnych pociech.

Data dodania: 2022-10-05 09:27:11
Data edycji: 2022-10-05 09:32:41