Sprawozdanie z akcji CHARYTATYWNIE DLA ZWIERZĄT

Październik był w naszej szkole miesiącem dobroci dla zwierząt. Pomoc jest niezbędna do zapewnienia zwierzakom właściwej opieki i należytych warunków funkcjonowania.

Była to doskonała  szansa do okazania pomocy naszym pupilom, zarówno tym dużym, jak i tym małym.

Szkolne Koło Wolontariatu oraz LOP prowadziło w tym czasie zbiórkę dla Chojnickiego Przytuliska dla Zwierząt. W szkole zbieraliśmy:

• puszki,
  • kasze,
  • suche karmy,
  • ryż,
  • makarony,
  • a także koce, poduszki, legowiska oraz miski.

Dobroczynność naszych uczniów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Każda klasa zebrała pokaźną ilość karmy i pozostałych akcesoriów dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Dnia 9 listopada po podsumowaniu akcji panie Aleksandra Cieplińska oraz Anna Kozłowska zawiozły wszystkie dary do Chojnickiego przytuliska. Duże podziękowania należą się również pani Katarzynie Gierszewskiej, która pomogła przewieźć wszystkie produkty do schroniska. Przy okazji przedstawiciele społeczności uczniowskiej ( Jakub Sledz oraz Kacper Gierszewski) wraz z opiekunami mieli okazję zobaczyć schronisko „od wewnątrz” i przywitać się z każdym zwierzakiem.

Akcja kolejny raz zakończyła się sukcesem i mamy nadzieję, że tak będzie również w kolejnych latach, gdyż potrzeby Schroniska i ich czworonożnych podopiecznych są w dalszym ciągu bardzo duże. /AK/

Data dodania: 2021-11-09 21:15:17
Data edycji: 2021-11-09 21:20:24