Sprawozdanie z akcji zbiórki materiałów dla Oddziału Pediatrii Szpitala w Chojnicach

W miesiącu maju 2022 roku Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło akcję zbiórki książek, gier, puzzli oraz kolorowanek i kredek dla Oddziału Pediatrii Chojnickiego Szpitala.

Zbiórka przeprowadzona została aby  oraz umilić  dzieciom ten trudny czas walki z chorobą w trakcie  pobytu na oddziale.

Ilość zebranych materiałów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki zbiórce uzyskaliśmy kilkadziesiąt książek, puzzli, gier oraz materiałów plastycznych, które zostały przekazane dnia 8 czerwca 2022 bezpośrednio na oddział, dzięki uprzejmości Pani Karoliny Sikorskiej, która użyczyła własnego auta w celu transportu rzeczy ze szkoły do szpitala.

Przedstawiciele naszego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami przekazali wszystkie dary na ręce Pani ordynator Joanny Paczyńskiej oraz Pani Barbary Wiśniewskiej.

/AK/

Data dodania: 2022-06-09 20:54:22