Stawiamy na Edukację - Wycieczka do Warszawy - Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

Stawiamy na EdukacjÄ™ - Wycieczka do Warszawy

W dniach 25-26 października 2018 r. uczniowie klasy VI pod opiekÄ… wychowawcy- Aleksandry CiepliÅ„skiej uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wyjazd byÅ‚ nagrodÄ… za zajÄ™cie I miejsca w kategorii „matematyka klasy IV- VI” w konkursie matematyczno-informatyczno-jÄ™zykowym zorganizowanym w ramach projektu unijnego „Stawiamy na edukacjÄ™”. Pierwszego dnia uczniowie uczestniczyli w 3-godzinnym zwiedzaniu Centrum Nauki Kopernik, wykonywali różne doÅ›wiadczenia i poprzez bardzo dobrÄ… zabawÄ™ odkrywali tajniki nauk Å›cisÅ‚ych. Drugiego dnia, wspólnie z uczniami ze szkóÅ‚ z Ostrowitego i Lichnów , dzieci zwiedziÅ‚y StarówkÄ™ , zobaczyÅ‚y zmianÄ™ warty przy Grobie Nieznanego Å»oÅ‚nierza.

Aleksandra CiepliÅ„ska

(fot.A.C.)