Stawiamy na Edukację - Wycieczka do Warszawy

W dniach 25-26 października 2018 r. uczniowie klasy VI pod opieką wychowawcy- Aleksandry Cieplińskiej uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wyjazd był nagrodą za zajęcie I miejsca w kategorii „matematyka klasy IV- VI” w konkursie matematyczno-informatyczno-językowym zorganizowanym w ramach projektu unijnego „Stawiamy na edukację”. Pierwszego dnia uczniowie uczestniczyli w 3-godzinnym zwiedzaniu Centrum Nauki Kopernik, wykonywali różne doświadczenia i poprzez bardzo dobrą zabawę odkrywali tajniki nauk ścisłych. Drugiego dnia, wspólnie z uczniami ze szkół z Ostrowitego i Lichnów , dzieci zwiedziły Starówkę , zobaczyły zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Aleksandra Cieplińska

(fot.A.C.)