Sukces szkolnego koła LOP - Pomóżmy ptakom przetrwać zimę - Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

Sukces szkolnego koła LOP - Pomóżmy ptakom przetrwać zimę

Sukces szkolnego koÅ‚a Ligi Ochrony Przyrody- II miejsce w konkursie  Pomóżmy ptakom przetrwać zimÄ™

W tym roku po raz kolejny braliÅ›my udziaÅ‚ w organizowanym przez Zaborski Park Krajobrazowy konkursie pod nazwÄ… Pomóżmy ptakom przetrwać zimÄ™. Nasze dziaÅ‚ania zostaÅ‚y docenione przez komisjÄ™ konkursowÄ… i zajÄ™liÅ›my II miejsce! W akcji uczestniczyli czÅ‚onkowie LOP z klas szóstych naszej szkoÅ‚y. W ramach nagrody uczestnicy projektu zostali zaproszeni na warsztaty przyrodnicze na Å›cieżkÄ™ ornitologicznÄ… do miejscowoÅ›ci Kokoszka. Wycieczka odbÄ™dzie siÄ™ 6 maja.

Więcej o konkursie:

Justyna Krawczykiewicz