Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniu 28 września 2018 r. odbył się w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia- WMTDAY.

Przez cały tydzień poprzedzający to doroczne święto uczniowie przypominali sobie tę umiejętność. Na korytarzach pojawiły się gazetki tematyczne i plakaty propagujące to wydarzenie. W piątek na każdym kroku można było spotkać patrole uczniowskie- egzaminatorów, którzy odpytywali nie tylko uczniów, ale i dorosłych. Poprzez wspólną zabawę, połączyliśmy się z ludźmi na całym świecie. Pokazaliśmy zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także poznawania matematyki. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji i pobudziły chęć zdrowej rywalizacji.

Koordynator szkolny- Aleksandra Cieplińska

(fot.A.C.)