Szkoła pamięta 2022

Już po raz drugi nasza szkoła bierze udziału w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”.

Na tle bukietu kwiatów i cmentarnego krzyża z napisem Katyń i biało-czerwoną wstążką napis Szkoła pamięta 2022 - zapraszamy do udziału w akcji.

Szkoła pamięta 2022

„Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki. Odbywa się w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świat zadusznych.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. My w tym roku pielęgnujemy tradycję ZADUSZEK.

My także beirzemy udział w akcji! #SzkołaPamięta

Data dodania: 2022-11-04 12:05:03
Data edycji: 2022-11-04 12:17:33