Szkolny konkurs DBI - wyniki

Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole

Podobnie jak w ubiegłym roku nasza szkoła wzięła udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI), który ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

W naszej szkole zostały przeprowadzone w ramach informatyki zajęcia poświęcone różnym aspektom bezpieczeństwa w internecie. Uczniowie klas 4-8 na zajęciach z informatyki przypominali znane już zasady dotyczące bezpieczeństwa w sieci, nawiązywali do Dnia Bezpiecznego Internetu, wzięli udział w Escape room online.  Zabawa polegała na wydostaniu się z pokoju zagadek, odpowiadając na pytanie dotyczących bezpieczeństwa w sieci.

Podsumowaniem całej inicjatywy DBI był przeprowadzony konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w sieci.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Igor Czapiewski kl. Vb

II miejsce: Anna Stępkowska kl. VIII

III miejsce: Tymoteusz Domeracki kl. IV

wyróżnienie: Natalia Sójka kl. Vb

Gratulujemy!

/M.Z/

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Dyplomy i nagrody zostaną rozdane podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Data dodania: 2021-04-13 09:47:01
Data edycji: 2021-04-13 09:47:59