Szkolny konkurs plastyczny Jesienne Drzewo

W listopadzie 2020r. w naszej szkole zorganizowano konkurs plastyczny „Jesienne drzewo”. Organizatorem konkursu była Aleksandra Abramczuk.

Celem konkursu przeznaczonego dla uczniów klas 0-III był rozwój umiejętności plastycznych oraz kreatywności, a także dostrzeganie piękna natury.

Pierwszym etapem konkursu były eliminacje klasowe – z każdej klasy wychowawca wytypował 5 prac do etapu szkolnego.

W drugim etapie spośród 27 prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

I miejsce: Filip Pepliński - klasa III

II miejsce: Amelia Szypryt – klasa 0a

III miejsce: Dominik Bernaś – Ia

Wyróżnienia:

1. Anna Narloch
  2. Kornelia Zmuda Trzebiatowska
  3. Nikola Żywicka
  4. Maja Kinowska
  5. Nadia Sójka
  6. Barbara Pestkowska
  7. Kornelia Kiełpińska

Wszystkie nagrody i wyróżnienia dla uczniów klas I - III zostaną wręczone po powrocie dzieci do szkół. /aa/

Sponsorami nagród w konkursie jest RADA RODZICÓW oraz sponsorzy: Firma usługowa STANLEY,  biuro rachunkowe ROYAN.

Data dodania: 2020-11-18 09:36:44
Data edycji: 2020-11-18 09:45:40