Szybki quiz wiedzy o Polsce

Z okazji majowych świąt – Dnia Flagi oraz Konstytucji 3. Maja uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzić swoje wiadomości z zakresu wiedzy o Polsce. W quizie wzięło udział  37 uczniów z klas 4-8. Pytania, z którymi zmagali się nasi uczniowie dotyczyły wiedzy historycznej, geograficznej, muzycznej i polonistycznej. Z przyjemnością należy stwierdzić, że wszyscy uczestnicy quizu poradzili sobie z nimi świetnie. Cieszymy się, że i młodsi i starsi uczniowie pamiętają datę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, znają doskonale hymn narodowy oraz potrafią wskazać najwyższy szczyt polskich gór. Najlepszymi i najszybszymi zawodniczkami okazały się dziewczęta z klasy VII – Zuzanna Sikorska, Kinga Marcinkiewicz oraz Paula Zalewska. Gratulujemy! ( A.G.)

Data dodania: 2021-05-04 09:04:10
Data edycji: 2021-05-04 09:05:24