To było ich wspólne święto

13 października 2017 roku podczas apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej Szkoła Podstawowa w Pawłowie przyjęła w szeregi swoich uczniów szesnastu pierwszoklasistów.

Dyrektor Maciej Jakubowski podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odebrał ślubowanie dzieci z klasy pierwszej i pasował ich na uczniów Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie. Uczniowie zadeklarowali, że będą „uczyć się bardzo pilnie, dbać o dobre imię szkoły i swojego domu rodzinnego”, a także żyć i pracować dla dobra naszej Ojczyzny Rzeczypospolitej Polskiej.

Rodzice, nauczyciele i starsi koledzy, którzy byli świadkami tej uroczystości, z pewnością będą wspierać ich w dotrzymaniu złożonej obietnicy.

Poniżej zdjęcia z uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który przygotowały panie polonistki p. Agnieszka Głyżewska i p. Alicja Hatta.

Data dodania: 2017-10-13 08:56:00
Data edycji: 2018-09-28 08:58:11