UWAGA - Ważna informacja

Szanowni Rodzice!
W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, uwzględniając rekomendacje Wojewody Pomorskiego i Pomorskiego Kuratora Oświaty, z przykrością informuję, że od dnia 9 marca 2020 r. do odwołania zostają zawieszone wszystkie wycieczki, wyjazdy do teatru, zawody sportowe i inne imprezy szkolne.
Informuję, że w naszej szkole zostały przeprowadzone działania z zakresu profilaktyki. Proszę o zapoznanie się z poniższym apelem Głównego Inspektora Sanitarnego w Polsce.
Jednocześnie bardzo proszę o nieprzyprowadzanie do przedszkola i szkoły dzieci u których występuje podwyższona temperatura, kaszel, katar, ból głowy, ból gardła i wysypka.

Data dodania: 2020-03-09 21:04:14
Data edycji: 2020-03-09 21:05:01