VI Gminno – Miejski Zespołowy Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 10.03. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Gminno – Miejskim Zespołowym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się w SP im. Przyjaciół Ziemii w Kłodawie.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania językiem angielskim i kulturą krajów anglosaskich.

Szkołę Podstawową w Pawłowie reprezentowali: Aleksandra Gierszewska, Maja Gregus, Alicja Sikorska, Andżelika Pierszewska, Alicja Wozińska, Julia Narloch i Filip Grefkiewicz, którym serdecznie gratulujemy wykazania się szerokim zakresem wiedzy i umiejętności oraz zajęcia III miejsca.

Uczestnicy zmierzyli się między innymi z takimi zadaniami jak obliczanie w zakresie 100 w języku angielskim, zadania do klocków typu PUS, czy też „sztafetowe dyktando”.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie oraz wspaniałe przygotowanie, a wszystkim Laureatom gratulujemy , życząc dalszych sukcesów.

Agnieszka Holc - Myszka

Data dodania: 2023-03-16 18:02:30